Обрати сторінку
logo_beda

Профіль компанії

Безпека, якість, неперевершена підтримка та консультації.

 

Компанія BEDA була заснована 60 років тому в маленькому місті поблизу Дуйсбурга, Німеччина, в центрі німецької сталеливарної промисловості, Рурської області. На багатьох металургійних заводах, що знаходяться поблизу, використовувалося киснево-фурмене обладнання, яке на той час було простим виробом, виготовленим у цехах металургійного заводу.

Це обладнання було неналежної якості, багато нещасних випадків були спричинені раптовим запаленням кисню, в наслідок багато співробітників отримали значні опіки рук та обличчя.

Компанія BEDA стала першою в світі компанією, яка виготовила фурмотримачі, запобіжні пристрої та спеціальні клапани для кисню. Ці нові продукти BEDA були «високотехнологічними продуктами» в порівнянні з продуктами «домашнього виробництва» та пропонували кращу експлуатацію та найвищу безпеку.

Постійний контакт зі сталеливарними заводами призвів до безперервного вдосконалення продукції, яка точніше відповідає вимогам технології сталеливарного виробництва. Завдяки цьому наша молода компанія неухильно розвивалася, розробляла патенти та пропонувала своїм клієнтам відмінне обслуговування.

 

Таким чином, BEDA стала провідним європейським виробником обладнання для кисневих фурм і сьогодні є світовим лідером у виробництві цього обладнання. В даний час BEDA пропонує свій всесвітньо відомий повний асортимент передових продуктів безпеки, який включає:

◼︎ Списи для спалювання кисню: покращене нове покоління тримачів для списів, зворотних клапанів, швидкозакриваючих ручних клапанів.

◼︎ Інжекційні кисневі фурми / EAF. Основні характеристики: новий тримач фурми з автоматичним регулюванням до великих допусків труби фурми, протиударний клапан із високою швидкістю потоку для ручного керування кисневими фурмами до 1 1/4″ із конструкцією поршневого клапана, нове покоління регуляторів високого тиску, котушки для шлангів з пневматичним керуванням для маніпуляторів O2 з пилозахисними шарикопідшипниками та простим змотуванням шланга, обладнання для кисневої фурми з електронним керуванням для максимальної безпеки.

◼︎ Усі деталі сертифіковані BAM (Федеральний інститут дослідження та випробування матеріалів) і TUEV.

◼︎ Запобіжні шлангові котушки для одного або двух шлангів для кожного середовища.

◼︎ Системи продувки аргоном / азотом для ковшів: нове покоління швидкого з’єднання 600 ° C.

◼︎ Тримачі та шланги для впорскування вугільного порошку.

◼︎ Спеціальні запобіжні клапани для кисню або природного газу з надзвичайно високою швидкістю потоку до 4000 Нм3 / год для кисневих пальників / EAF / та відповідних реактивних пальників / EAF.

 

Завдяки своєму 60-річному досвіду компанія BEDA пропонує найширший на ринку асортимент високотехнологічного обладнання для фурм O2, що поєднує найвищий рівень безпеки з простотою використання та обслуговування.

На додаток до виняткової якості продукції, BEDA пропонує металургійному заводу неперевершену підтримку, консультації та обслуговування клієнтів. Ця вражаюча комбінація йде рука об руку з найважливішою корпоративною метою BEDA: задоволеності клієнтів.

Компанія “РЕФРАМАТ” має право та повні повноваження представляти інтереси компанії BEDA Oxygentechnik на території України з усіх питань щодо пропозиції, консультування та післяпродажного обслуговування.

Посилання на офіційний WEB-ресурс компанії – BEDA Oxygentechnik